? Na czym polega dopłata do odszkodowania?

Jest to przede wszystkim pomoc dla osób, które otrzymały zaniżone odszkodowanie. Cały proces rozpoczyna się od analizy kosztorysu, który otrzymałeś od firmy ubezpieczeniowej, na tej podstawie proponujemy kwotę dopłaty. Po akceptacji naszej propozycji podpisujemy z Tobą umowę cesji i do 24h otrzymujesz od nas kwotę dopłaty.

? Jak i w jakim czasie mogę otrzymać dopłatę do odszkodowania?

Większość spraw jest przez nas rozpatrywanych do 48h. Jeśli sprawa jest skomplikowana lub też, jeśli nie otrzymaliśmy od Ciebie pełnej dokumentacji (do analizy czy Twoje odszkodowanie zostało zaniżone potrzebujemy kosztorys, który otrzymałeś z firmy ubezpieczeniowej i zdjęcia uszkodzeń pojazdu, dodatkowo możemy poprosić o dosłanie decyzji ubezpieczyciela) sprawdzenie może nieznacznie się przedłużyć.

? Jaka jest możliwa kwota dopłaty do odszkodowania?

Każda sprawa jest przez nas indywidualnie analizowana. Każda firma ubezpieczeniowa ma inne podejście do procesu likwidacji szkód, tym samym nie jesteśmy w stanie określić, jaką dopłatę do szkody będziesz mógł otrzymać. Wyślij do nas kosztorys, bezpłatnie sprawdzimy, w jakim stopniu został on zaniżony, bez żadnych zobowiązań.

? Czym jest skup odszkodowań?

To nic innego jak odsprzedanie prawa do zaniżonego odszkodowania. W tej sytuacji zawieramy umowę cesji wierzytelności wynikającej ze szkody pomiędzy Tobą jako poszkodowanym a nami firmą odszkodowawczą. Pieniądze otrzymujesz do 24h od momentu podpisania umowy, my bierzemy na siebie pełne ryzyko dalszego postępowania z firmą ubezpieczeniową.

? Jakich dokumentów potrzebuję, aby otrzymać dopłatę do odszkodowania?

Nasz niezależny Rzeczoznawca, aby mógł przeanalizować czy należy Ci się dopłata do szkody potrzebuje kosztorys naprawy pojazdu, który otrzymałeś od firmy ubezpieczeniowej. Dodatkowo proces sprawdzania przyśpieszy wysłanie przez Ciebie zdjęć uszkodzeń na pojeździe. Natomiast w dalszych etapach możemy poprosić o dosłanie dodatkowych dokumentów, takich jak decyzja ubezpieczyciela czy skan dowody rejestracyjnego pojazdu. Pamiętaj, czym szybciej wyślesz dokumentację, tym szybciej uzyskasz dopłatę do zaniżonej szkody.

? Czy wybrać dopłatę do odszkodowania, czy indywidualnie starać się o wyższą kwotę w sądzie?

Minusem walki w sądzie z firmą ubezpieczeniową jest brak gwarancji wygranej, w przypadku przegranej będziesz zmuszony zapłacić koszty sądowe oraz liczyć się z tym, że proces może potrwać nawet kilka lat. Korzystając z Moje Odszkodowania masz pewność, że analiza Twojej sprawy będzie w 100% bezpłatna, a gdy zdecydujesz się na sprzedaż szkody nie poniesiesz żadnych dalszych konsekwencji, pełne ryzyko bierzemy na siebie!

Moje Odszkodowania - Najwyższe dopłaty do odszkodowań - Doradca
Moje Odszkodowania Ikona

DARMOWA WYCENA DOPŁATY DO ODSZKODOWANIA

966
965

Sprawdź Swoją dopłatę do odszkodowania

  • ODSZKODOWANIE OC I AC